^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Методичне об’єднання викладачів фармакології медичних навчальних закладів Рівненського регіону

  Перший місяць літа розпочався в Рівненському базовому медичному коледжі з плідної співпраці викладачів фармацевтичних дисциплін медичних навчальних закладів Рівненщини. 
  Були обговорені питання, що стосуються міжпредметних зв’язків та інтегративних методів навчання у викладанні дисциплін фармацевтичного циклу.

farm konf16 

Зустріч за круглим столом очолив директор Сабадишин Ростислав Олексійович, що «задав ритм» обговоренню, висвітливши стратегічні вектори розвитку фармацевтичної освіти в Рівненському базовому медичному коледжі.
  Про модернізацію фармацевтичної освіти в системі підготовки висококваліфікованих фахівців доповіла Захарко Н. В. На її думку, шлях до європейських стандартів неможливий без внесення новітніх змін не тільки у систему освіти, а й у світогляд майбутніх фахівців.

farm konf16 1

 

Гість з Костопільської філії Пінчук М.П. розповіла про те, як використовувати міжпредметні зв’язки при написанні науково-пошукових робіт. Доповідач зацікавила результатом проведених робіт : енергетичні напої, які досить часто зустрічаються у повсякденному житті сучасного студентства, виявляється зовсім не є джерелом енергії. Навпаки при регулярному і тривалому вживанні можуть нанести значну шкоду молодому організму.farm konf16-2
  Сірко Н. М. ознайомила з проблемними питаннями якісної підготовки фармацевтів, поділившись своєрідною «педагогічною таємницею» - режимом «перевернутого навчання». farm konf16-3
  По-філософськи підійшов до розв’язання проблеми педагогічних умов формування професійної культури майбутніх фармацевтів у процесі фахової підготовки Кіщук В. М. 

farm konf16-4
  Про те як формувати на заняттях з фармакології фахову компетентність, використовуючи міждисциплінарну інтеграцію, розповів молодий спеціаліст Хомич М. М. farm konf16-5
  Підвела підсумки проведеного методичного об’єднання Хмеляр І. М., вкотре довівши, що міжпредметні зв’язки є однією з найважливіших умов формування професійної компетентності майбутніх фармацевтів.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія