^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Підсумки Всеукраїнського конкурсу “Ескулап”

  За дорученням Міністерства охорони здоров’я України упродовж 26-27 травня 2016 р. на базі Рівненського державного базового медичного коледжу, було проведено Всеукраїнський конкурс професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 223 “Медсестринство” спеціалізація “Сестринська справа” “Ескулап”.
  У конкурсі взяло участь 22 представники із 22-ох регіонів України, в тому числі з Донецької області. До складу журі конкурсу входило 24 судді у складі трьох суддівських бригад з дисциплін “Медсестринство в терапії”, “Основи сестринської справи”, “Медсестринство в педіатрії”, “Медсестринство в хірургії” на чолі з головою журі — Орібко Світланою Данилівною. Кожну суддівську бригаду очолював старший арбітр, зокрема з медсестринства в терапії та основ сестринської справи — Мазур Петро Євстафієвич; з медсестринства в педіатрії — Гдулевич Людмила Юхимівна; з медсестринства в хірургії — Коробко Лариса Ростиславівна.
  Конкурс проходив у два етапи: І тур теоретичний - тестування з основних клінічних дисциплін. ІІ тур практичний– демонстрація практичних навичок проводився протягом двох днів. Демонстрація здійснювалась у відповідних кабінетах доклінічної практики, оснащених на високому рівні сучасним медичним обладнанням.

  Підсумки Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю 223 “Медсестринство” спеціалізація “Сестринська справа”

  1. І місце — Вільцанюк Тетяна Вікторівна, Вінницький медичний коледж імені академіка А.К. Заболотного;
  2. ІІ місце - Довбня Юлія Олександрівна, Житомирський інститут медсестринства;
  3. ІІІ місце - Бриж Юлія Сергіївна, Костопільська філія Рівненського державного базового медичного коледжу;
  4. Кращий в номінації “Медсестринство в терапії”, “Основи сестринської справи” - Чаплоуцька Яна Сергіївна, Уманський медичний коледж;
  5. Кращий в номінації “Медсестринство в педіатрії” - Зозуля Марина Сергіївна, Кіровоградський медичний коледж імені Є. Й. Мухіна;
  6. Кращий в номінації “Медсестринство в хірургії” - Зубик Наталія Андріївна, Ковельський медичний коледж та Фурда Наталія Ігорівна — Харківський базовий медичний коледж №1;
  7. Номінація “Симпатія судійської колегії” - Мазур Вероніка Миколаївна, Костянтинівське медичне училище. 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія