^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Вшанування пам’яті героїв

  Відповідно до заяви Президента України від 18 квітня 2007 року про необхідність проведення офіційних державних заходів та належного висвітлення подій бою під Гурбами ( бій між військами НКВС СРСР і силами УПА, що відбувся з 21 по 25 квітня 1944 року біля урочища Гурби на півдні Здолбунівського району) та плану національно-патріотичного виховання коледжу 21 квітня 2016 року студенти та викладачі коледжу провели історико-краєзнавчі заходи з нагоди 72-річниці бою.
  Зокрема, учасниками заходів було переглянуто документальний фільм «УПА. Бій під Гурбами», відвідано меморіал пам’яті загиблим воїнам Української повстанської армії в урочищі Гурби, вшановано хвилиною мовчання пам’ять, покладено квіти.
  На думку координаторів заступника директора з виховної роботи кпн. Бухальської С.Є., старшого викладача історії Колінчука В.В., голови студентського профкому Лисиці Д.Л., вихователів гуртожитків такий національно-патріотичний захід сприятими вихованню у студентів національної свідомості, історичної пам’яті, громадської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА.

gurbu2

 

gurbu1

 

gurbu


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія