^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки коледжів та училищ Рівненської області

10 березня 2016 року вРівненському державному базовому медичному коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки коледжів та училищ Рівненської області.
  Розпочав засідання голова методичного об’єднання Микола Васильович Марценюк. Він представив учасників та виступи з доповіддю «Організація та проведення олімпіади з інформатики в 2016 році»
Також на засіданні методичного об’єднання до уваги та обговорення присутніх було представлено тематичні доповіді та презентації:

  • «Комп’ютерна грамотність — один з основних аспектів компетентності викладача»– Щупак Оксана Юріївна – методист, Рівненський базовий медичний коледж.
  • «Аналіз навчальних програм з інформатики та перспективи розвитку» – Буняк Володимир Олександрович – викладач, Рівненський базовий медичний коледж. .
  • «Модульне об’єктно-орієнтоване навчальне середовище» – Матвєєв Сергій Вікторович – викладач, Рівненський базовий медичний коледж.
  • «Інформаційні технології в медицині» - Лукащук Валентина Іванівна – викладач, Рівненський базовий медичний коледж.

 

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж