^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bідкрите заняття з української літератури «О. Довженко. «Україна в огні»»

  Наприкінці лютого 2016 р. на базі Рівненського державного медичного коледжу в групі «Г» (9) 1 курсу відділення «фармація» кандидат педагогічних наук, доцент Таборовець Любов Михайлівна провела відкрите заняття з української літератури. Серед присутніх були: голова циклової комісії В.С. Сондак, викладачі української мови та літератури: Р.А.Остапчук, Л.В. Артеменко, В.С. Білецька, викладач світової літератури Л.М. Басюк, класний керівник групи М.В. Пазюк.
  Тема «О. Довженко. «Україна в огні».
  Тема заняття є актуальною (оскільки Україна знову в огні, а театр військових дій розгорнувся на її східній території) і повністю розкритою за чинною програмою.
  Девізом заняття стали слова Олександра Петровича: "Приберіть геть усі п'ятаки мідних правд і залиште тільки чисте золото правди!" Студенти були заздалегідь підготовлені до уроку, вони вдома ознайомились із твором. Найголовніше було те, що студенти мали змогу проявити свою творчість, розвивати критичне мислення, увагу, поглиблювати свої знання, вивчати літературознавчі терміни за допомогою самостійного аналізу і підходу до визначення цього терміну. Викладач зорієнтувала студентів на пошукову дію, абстрактне мислення, творчу уяву.
  На цьому занятті студентам пощастило познайомитися з Довженком ближче. Викладач зробила це знайомство незвичним: кадр за кадром переглядали уявний фільм про автора, читали кіноповість Довженкового життя і творчості. У створенні цього заняття взяли участь групи: «історики», «літературознавці», акторська група.
  Присутніх вразив виступ акторської групи, до складу якої увійшли студенти групи Кулік Олександр і Коваль Андрій. Діалог досвідченого завойовника фон Краузе і його сина Людвіга не залишив нікого байдужим. Справжня форма німецьких офіцерів, бездоганно виконані ролі викликали навіть аплодисменти поважних гостей.
  Заняття з української літератури Любов Михайлівна провела на високому рівні. Присутні мали змогу на практиці побачити результат теоретико-методичної основи стратегії сучасного заняття. 

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія