^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук

  20.02.2016 у Рівному відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук, який проводився на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Публічний захист власних наукових досліджень – хвилююча мить, до якої готувалася студентка нашого коледжу Черніцина Карина (відділення «Лікувальна справа») і посіла ІІ місце. Креативно висвітлила тему наукової роботи «Лікарська практика в художній інтерпретації письменників-медиків» (науковий керівник Туровська І.О.).
  Великий хірург і письменник М. Амосов писав «… медицина й література виростають з одного гуманістичного кореня, – постійного інтересу до людини, співчуття їй, прагнення полегшити її тілесні й душевні недуги».
  Свій внесок в літературну скарбницю зробили письменники-медики О. Вишня, Ю. Щербак, Ю. Липа, Є. Шморгун, Р. Сабадишин, які вдало поєднали «скальпель і слово».
  Особливу увагу сьогодення привертають творчі доробки Р.О.Сабадишина, що і стали об`єктом дослідження Карини Черніциної.

Викладач української мови та літератури Туровська І.О.  


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія