^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Літературно-музичний вечір присвячений 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки

  «І Лесин дух зі слова в душі лине» - під такою назвою 23 лютого в Рівненській обласній бібліотеці за участю студентів Рівненського медичного коледжу відбувся літературно-музичний вечір присвячений 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки.
Великий поет України і жінка з трагічною долею, увійшла в свідомість різних поколніь як символ незалежності і боротьби. Здійснений нею життєвий і творчий подвиг прилучив Лесю Українку до когорти сильних духом. Вона не стала повторювати попередників або сучасників, а виробила власний оригінальний голос, якого доти не знала Україна. Голос із загальнолюдськими вболіваннями влився не лише в культуру рідного народу, він відбився світлою луною поза межами України, бо кличе до справедливості, братерства, свободи - вищих ідеалів співіснування людства.
У вечорі взяв участь дослідник творчості Лесі Українки, викладача Національного університету «Острозька академія», кадидат філологічних наук, доцент Анатолій Криловець.

Викладач української мови та літератури Туровська Ірина Олександрівна


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія