^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Захід присвячений «Дню Героїв Небесної Сотні»

  19 лютого 2016 року, у Рівненському державному базовому медичному коледжі відбувся виховний захід присвячений «Дню Героїв Небесної Сотні». За ініціативою заступника директора з виховної роботи к.пед.наук Бухальської С.Є. та за підтримки профспілки студентів в особі голови Лисиці Д.Л., була проведена тематична лекція-реквієм, яку прочитав к.іст.наук Патяка О.О. На заході були присутні: завідуючий відділенням «Лікувальна справа» Сьома О.І., психолог Басюк Л.М. та студенти відділень «Лікувальна справа», «Фармація».
  У рамках відзначення 27-ї річниці виводу військ з Афганістану, до участі були запрошені викладачі коледжу, які приймали участь у бойових діях під час війни у Афганістані. Гордість нашого коледжу: к.м.н. Корольчук Галина Федорівна, голова циклової комісії хірургічного профілю №2 Ничик Богдан Володимирович, викладач інфекційних хвороб Денесенко Микола Миколайович. 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія