^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Семінар для керівників підприємств фармацевтичної сфери

  18 лютого 2016 року, в приміщенні Рівненського державного базового медичного коледжу, Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області, за участі громадської організації «Фундація допомоги дітям з особливими потребами «Ти не сам»» провели семінар для керівників підприємств фармацевтичної сфери, які здійснюють діяльність на території Рівненської області. На даному заході були представлені доповіді:

  • 1. Лебедь С. О.: «Основні підсумки роботи Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області за 2015 рік, завдання і виклики, що стоять перед фармацевтичним сектором у 2016 році».
  • 2. Наливайко З .С.:«Підвищення кваліфікації спеціалістів - шлях до успішної роботи аптечного закладу».
  • 3. Нецька С. Д.:«Особливості відпуску лікарських засобів, що містять малу кількість наркотичних засобів або психотропних речовин і прекурсорів та відповідальність аптечних працівників за порушення законодавства при їх реалізації».
  • 4. Стеців В. В.:«Про роль громадських організацій та територіальних громад в надані якісної медичної допомоги».
  •  

 

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія