^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пізнавальна екскурсія на фармацевтичну фірму «Дарниця»

 Фармацевтичний ринок — це потужний промисловий сектор, який входить у п’ятірку найбільш прибуткових галузей світового господарського комплексу. 

  Ринок фармацевтики в Україні один з найбільш швидко зростаючих. Щоб крокувати в ногу з часом і підвищити професійну компетентність у галузі заводської фармацевтичної технології, викладачі Рівненського медичного коледжу здійснили пізнавальну екскурсію на фармацевтичну фірму «Дарниця».

 

«Фармацевтична фірма «Дарниця» - національний виробник лікарських засобів, що має давні фармацевтичні традиції. Це шанована та успішна фармацевтична компанія, яка займається виготовленням більше 250 лікарських засобів у 30 різних лікарських формах. Крім того, «Дарниця» була одним із перших вітчизняних підприємств, яке почало запроваджувати норми GMP при виготовленні лікарських засобів.


  Звичайно запрошують на відвідини, коли є що показати або є чим здивувати. «Фармацевтична фірма «Дарниця» гостинно відкрила нам двері й з гордістю продемонструвала нам свої здобутки, адже за короткий час звичайне фармацевтичне підприємство радянських часів перетворилося на сучасного виробника ліків.

  Сказати, що ми були вражені – це не сказати нічого. Перш за все вражає ідеальний порядок, який панує як у виробничих приміщеннях, так і в організації роботи. Нас захопила та надихнула невтомна праця дарничан, які чітко усвідомлюють своє призначення – забезпечити своїх співвітчизників ефективними, безпечними, якісними та доступними за ціною лікарськими засобами. Також цікавинкою екскурсії було відвідування першого надсучасного роботизованого складського комплексу, що вміщає в себе 10 000 палето-місць.


   Маємо надію, що екскурсії на «Дарницю» стануть доброю традицією для викладачів та студентів коледжу, які зможуть особисто ознайомитись з виробництвом лікарських засобів «по-дарницьки». А студентів-фармацевтів має особливо зацікавити можливість подання резюме та ознайомлення з умовами працевлаштування на одне з найбільших фармацевтичних підприємств нашої країни.

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія