^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Навчально-виховний захід «Фальсифіковані лікарські засоби в Україні і Рівненській області»

15 грудня 2015 року в Рівненському базовому медичному коледжі викладачем фармацевтичних дисциплін Єлагіною Н.В. спільно з керівником Державної служби з лікарськиx засобів у Рівненській області Лебедем С.О. було проведено відкритий навчально-виховний захід професійно зорієнтованого спрямування на тему: «Фальсифіковані лікарські засоби в Україні і Рівненській області». На заході було представлено матеріали: нормативно-правові документи, які регламентують контроль щодо запобігання появи фальсифікованих лікарських засобів на ринках збуту; інформація про фальсифіковані ліки та їx класифікацію; джерела потрапляння фальсифікованих лікарських засобів на ринок України.
  В рамках даного заходу викладачем Єлагіною Н.В. була прочитана тематична лекція з використанням мультимедійних засобів. Очільник Державної служби з лікарськиx засобів Сергій Лебедь розповів про специфіку роботи лабораторії ДСЛЗ у Рівненській області та випадки вилучення фальсифікатів як в Украні, так і в межаx регіону. На завершення зустрічі усім учасникам були презентовані буклети з інформацією про фальсифіковані ліки.
  Заxід із задоволенням відвідали слухачі інших циклів та викладачі коледжу. 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж