^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Iнтегрована лекція «Здоров’я кожного – здорова нація»

  2 грудня 2015р. в рамках декадника циклової комісії медико-профілактичних дисциплін викладачем інфекційних хвороб Редько Н.В. була проведена інтегрована лекція «Здоров’я кожного – здорова нація». В заході взяли участь:

• Редько Є.М., викладач мікробіології, голова циклової комісії, викладач-методист – розповіла присутнім про імунітет та його значення в профілактиці інфекційних хвороб.

 

• Редько С.В., викладач анатомії, фізіології та патології, спеціаліст вищої категорії – проінформував про роль формених елементів крові в формуванні гуморального та клітинного імунітету; фізичне навантаження, як основу здорового способу життя.

• Кірічек Н.О., викладач епідеміології, викладач-методист – розповіла про раціональне харчування - найголовніший фактор забезпечення та покращення здоров'я населення.

• Редько Н.В., викладач інфекційних хвороб, спеціаліст першої категорії – розповіла про позитивне мислення та сприйняття світу, як запоруку виникнення психоемоційних стресів.

• Юрчук Н.В. – викладач фармакології, старший викладач – проінформувала присутніх про вітаміни та їх роль в профілактиці інфекційних захворювань.

• Хованський Б.О. – викладач гігієни, старший викладач - розповів про значення екологічних чинників в збереженні здоров'я людини і профілактиці захворювань.

• Студенти ІІІ курсу, відділення «Лабораторна діагностика», ІІІ курсу гр. В(11), відділення «Лікувальна справа».

  На лекції були присутні: Бухальська С.Є. – заступник директора з виховної роботи, Щупак О.Ю. – методист навчальної частини, викладачі та студенти коледжу. 

 

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж