^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Семінар в рамках проекту «Миротворення в Україні. Роль жінок»

  24-25 листопада 2015 року в приміщенні Будинку федерації професійних спілок Рівненської області відбувся семінар Всеукраїнської жіночої організації «Спілка жінок України» в рамках проекту «Миротворення в Україні. Роль жінок». 
  Дана програма підтримана Посольством Великої Британії і проходить у вигляді семінарів у всіх обласних центрах України. 
У семінарі взяли участь понад 110 учасників, це запрошені спілкою жінки Рівненщини та федерацією профспілок області, а також представники м. Києва, Маріуполя, Северодонецька, Святогорська, Кіровограду.
  На семінар були запрошені і прийняли участь студентки – випускного IV курсу відділень «Сестринська справа» та «Лікувальна справа», старости груп, відмінниці навчання та громадські активістки Штемпель Юлія, Веренюк Олена, Трофімчук Іванна, Мамчик Наталія, Арапова Людмила.
На семінарі обговорені питання ролі жінок у розв’язанні конфлікту в Україні, посилення взаєморозуміння між людьми різних регіонів, конфесій і поглядів, консолідації українського суспільства, співпраці між представниками влади та громадськими організаціями. Відбувся цікавий діалог між учасницями семінару щодо ліквідації можливих перепон в процесі консолідації суспільства, дискусій про спільні цінності, цілі, символи, звичаї тощо.
  Учасниці конференції поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченка та вшанували пам’ять рівненчан – Героїв Небесної Сотні.

Завідувач відділення «Сестринська справа» Ігор Несторович Хома.

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж