^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Навчально-виховний захід на тему: «Вища освіта реалії та перспективи. Навчання за кордоном»

  17 листопада відбувся навчально-виховний захід на тему: «Вища освіта реалії та перспективи. Навчання за кордоном» Освіта за кордоном стає все більш популярною. Цьому сприяє, в першу чергу, глобалізація: як культурна, так і економічна. З метою ознайомитистудентів старших курсів з можливістю продовжити освіту у вищих навчальних закладах за кордоном або ж як пройти стажування у вузах Європи, США, Канади та ін. під час навчання в університеті в Україні.

  В ході заходу студенти коледжу Гнатів Ірина, Павловський Роман, Сивук Валентина, Степанчук Катерина та викладачі Лукащук Валентина Іванівна, Петренко Валентина Петрівна, Лукащук Ілля Миколайович та зав. кафедрою філософії, економіки та менеджменту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрощук Ірина Миколаївна ознайомили студентів з відомими освітніми програми такими як ім. Вільяма Фулбрайта, Muskie і UGRAD, Work and Travel USA, Global UGRADExchange Program, програми ЄС Еразмус Мундус та ін.

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж