^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Декадник циклової комісії професійно - орієнтовних дисциплін терапевтичного профілю № 1

В Рівненському базовому медичному коледжі відбувся декадник циклової комісії професійно - орієнтовних дисциплін терапевтичного профілю № 1

  Згідно плану було проведено семінар – практикум з головною медичною сестрою обласної клінічної лікарні Рудик Л.І. «Законодавчі аспекти роботи медичної сестри в умовах сьогодення».
  Викладач Шадий С.Б. на відділенні « Лікувальна справа» провела теоретичне заняття з предмету « Основи геронтології та геріатрії» на тему « Особливості перебігу захворювань органів кровообігу у пацієнтів літнього та старечого віку».
  Цікавими міроприємствами для викладачів циклу був круглий стіл за матеріалами теоретично – практичного семінару «Загрозливі для життя стани, що можуть виникнути в кабінеті стомалога : причини, попередження,дії» та навчально виховний захід до міжнародного дня цукрового діабету « Десять фактів про цукор, які ви могли не знати», які провели викладачі Горська О.В. та Гашинська О.С.
Змістовними та навчальними було практичне заняття :
« Спостереження за пацієнтами. Визначення пульсу. Вимірювання АТ» та семінар « Актуальні проблеми цукрового діабету» , які провели викладачі Прокопчук В.Ю., Горська О.В.
Викладачі циклу відвідали та удосконалили знання на практикумі – тренінгу з заступником головного лікаря КЗ « ОЦЕДМК» РОР Ушкевич О.А.
Студенти та викладачі приєднались до благодійної акції « Підтримай хоробрі серця»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж