^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Коледж відзначає День студента

  17 листопада по всій країні студентська громада святкувала День студента. Звичайно урочисті події з нагоди свята відбулися й у стінах Рівненського державного базового медичного коледжу.
  Гучно концертом відзначило студентство свій день. У концерті прийняли участь студенти, які зайняли призові місця у нещодавно проведеному конкурсі «Алло, шукаємо таланти». До привітань долучилася адміністрація коледжу в особі директора Сабадишина Ростислава Олексійовича, заступника директора з виховної роботи Бухальської Світлани Євгенівни. Відзначені 214 студентів за успіхи у навчанні, спортивні досягнення та активну участь у житті коледжу.
  Також до вітання долучилася профспілка студентів, яку представив голова профспілки Лисиця Дмитро Леонідович. По завершенню свята студенти отримали солодкий подарунок від студентського кафе «Ситий студент».
Усі весело провели час, а для студентів першокурсників це стало стимулом до злетів у навчанні, щоб наступного року отримувати грамоту та грошову винагороду за свою працю.

 

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж