^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Музейні гостини « Пам’ять Героїв Небесної сотні, Героїв АТО»

   За угодою співпраці Рівненського базового медичного коледжу та Рівненського обласного краєзнавчого музею 10 листопада 2015р. студенти ІІ курсу відділення ″Фармація″ груп А і Б (11) відвідали експозицію ″Герої не вмирають″.
   Студенти ознайомилися з матеріалами виставки, які розповідають про буремні події на Майдані, про Героїв Небесної Сотні, про патріотів, які поклали свої голови, захищаючи наше майбутнє. Цікавою була розповідь екскурсовода про наших земляків — учасників Майдану і Анти-терористичної операції на сході України.
   Небайдужими були студенти до експозиції військових «трофеїв», речей загиблих героїв, які були передані музею родичами, волонтерами, військовими.
Музейні гостини національно-патріотичного виховання – це спомин про загиблих «Героїв Небесної сотні», Героїв АТО та їхній подвиг, який ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу й мир.

 

 

Голобош Г.В., Дергунова К.О. - керівники студентських груп


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж