^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День української писемності та мови

  09 листопада – День української писемності та мови. У коледжі відбулося святкування Дня української писемності та мови і вшанування пам’яті Нестора Літописця. Голова циклової комісії, викладач української мови та літератури організувала і провела літературно-музичну композицію “Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу”. Студентки Добровольська Оксана та Петрушина Марія прочитали поезії “Рідна мова” І. Багряного та “Українська мова” В. Симоненка. Другою частиною свята була проведена олімпіада з української мови. Учасники олімпіади писали диктант “Літописець”.     Шановні студенти, колеги!

  Мова – це великий Божий дар для людини. У світі налічується близько трьох тисяч мов. У кожного народу вона своя. А серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська мова. Рідна мова – це батьківська мова, мова народу, мова серця.


Наша мова солов’їна, милозвучна, мелодійна.
Хай рідна мова сили набира –
Свята і чиста мова материнська.
І ось для свята вже прийшла пора
Нехай лунає мова українська!

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж