^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День захисника України

14 жовтня 2015 року у Рівненському державному базовому медичному коледжі для студентів було проведено відкриту навчально-виховну тематичну лекцію “14 жовтня – День захисника України”, яку підготували і провели голова циклової комісії психолого-педагогічних та суспільно-економічних дисциплін, кандидат історичних наук Олексій Патяка і викладач циклової комісії психолого-педагогічних та суспільно-економічних дисциплін Басюк Катерина. Метою заходу визначено: формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях; виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу; формування патріотично зрілої особистості; акцентування уваги на живучості військових і обрядово-побутових традицій Українського народу; військово-професійна орієнтація молоді; розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань.
  Під час виховного заходу було висвітлено культурно історичні складові свята захисника України: свято Покрови – покровительки українського козацтва, створення УПА, реалій сучасної української армії. У рамках виховного заходу студентами було переглянуто документальний фільм про героїчні битви українського козацтва проти московської агресії у15-17 ст.
  Із заключною промовою виступила заступник директора з виховної роботи, кандидат педагогічних наук Бухальська Світлана.

Інформацію підготував Олексій Патяка

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж