^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Міжнародний день лікаря.

  З ініціативи ВООЗ в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.
У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація - «Лікарі без кордонів». Серед її засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ. Організація є незалежною, фінансується переважно за рахунок суспільних пожертвувань із країн, де знаходяться її представництва. Діючи під егідою ООН, «Лікарі без кордонів» надають допомогу жертвам природніх катастроф, збройних конфліктів, епідемій та ін. більш ніж у 80 країнах світу, допомагає усім, незалежно від політичної, релігійної або етнічної приналежності. Щорічно близько 700 медичних працівників працюють у гарячих точках світу.
  З нагоди відзначення Міжнародного дня лікаря в Рівненському державному базовому медичному коледжі на базі обласного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука було проведене практичне заняття.
  Студенти III курсу відділення «Лікувальна справа» групи В (11) під керівництвом викладача терапії Гашинської О.С. та лікаря РОКЛДЦ ім. В.Поліщука   Гашинського І.В. ознайомились з історією становлення діагностичного центру, роботою його відділень.


  Реєстрація пацієнтів

 

  Обстеження у відділенні променевої діагностики Комп’ютерна томографія

 

 

 

  Ознайомилися із можливостями ультразвукового дослідження

 

  Спостерігали за проведенням досліджень у централізованому відділенні автоматизованої лабораторної діагностики

 

  Вивчили покази, підготовку та методику проведення ендоскопічного обстеження шлунково-кишкового тракту

 

  Наприкінці заняття підсумували значення додаткових методів обстеження у діагностиці захворювань

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж