^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Навчально-виховна тематична лекція “Історичні віхи та сучасні реалії Української держави”

  2 вересня 2014 року у Рівненському державному базовому медичному коледжі для студентів було проведено відкриту навчально-виховну тематичну лекцію “Історичні віхи та сучасні реалії Української держави”, яку підготував і провів голова циклової комісії психолого-педагогічних та суспільно-економічних дисциплін, кандидат історичних наук Олексій Патяка. Метою заходу визначено: ознайомлення студентів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; формування національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України; прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина.
   Під час виховного заходу було висвітлено основні етапи з історії української державності і історії державної символіки: прапору, гербу і гімну України. Окремий акцент було зроблено на особливостях мовної політики сучасної України, демократичні цінності якої в першу чергу грунтуються на принципах толерантності і віротерпимості. У рамках виховного заходу студентами було переглянуто документальний фільм про державотворчі процеси в Україні в другій половині ХХ ст.
   Із заключними промовами виступили директор Рівненського базового медичного коледжу, доктор медичних наук, професор Заслужений лікар України, Сабадишин Ростислав та заступник директора з виховної роботи, кандидат педагогічних наук Бухальська Світлана.

Інформацію підготував Олексій Патяка

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж