^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День знань

  1 вересня в Рівненському академічному музично-драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди Дня Знань та посвяти вступників 2015 року в студенти Рівненського базового медичного коледжу.
  З вітальним словом відкрив свято Знань та привітав усіх присутніх із початком нового навчального року директор коледжу — доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Ростислав Сабадишин.
    Урочисто студентам-першокурсникам було вручено студентські символи — студентський квиток та залікову книжку. У відповідь на вітання студенти, майбутні медики в білих халатах проголосили обіцянку першокурсника. На святі студенти познайомилися із завідувачами відділень та керівниками своїх академічних груп, які будуть координувати та допомагати в досягненні мети — отримання диплому висококваліфікованого фахівця медичної та фармацевтичної галузей.
 Урочистості супроводжувались святковим концертом.

 

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


        
Copyright ©2015. Рівненський базовий медичний коледж