^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Шановні науковці, науково-педагогічні працівники, студенство! Вітаю щиро усіх причетних з Днем науки!

  Це свято творчих ентузіастів та експериментаторів, бажаючих досліджувати незвідане, постійно не зупиняючись вдосконалюватися! Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Кожен член нашої наукової родини від ректора до студента невпинно росте і вдосконалюється. Цьогоріч ми відчинили двері Рівненської медичної академії для Всеукраїнських конференцій. Нас не зупинив карантин і ми майстерно перейшли на дистанційну форму наукових заходів. Ми якісно запустили в дію «Рейтинг науковців» і побудували систему здорової конкуренції в науковій спільноті та безумовно покращили якісну складову особистого наукового росту. Я дякую за Вашу важку працю, за досягнення й безупинне бажання вдосконалюватися!
  Бажаю нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху! Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди Вас супроводжує натхнення! Зичу кожному з Вас міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові! Щастя, миру та злагоди Вам та вашим рідним і близьким!

З повагою проректор з наукової роботи Оксана Штрімайтіс

678


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія