^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Засідання кафедри фізичної терапії, ерготерапії у форматі онлайн конференції ZOOM присвячене всеукраїнському Дню науки

  14 травня 2020 року відбулося засідання кафедри фізичної терапії, ерготерапії у форматі онлайн конференції ZOOM присвячене всеукраїнському Дню науки, тема засідання: «Наукові успіхи та здобутки. Пріоритетні напрямки подальшої наукової діяльності». Розпочалося засідання з вітального слова в.о. завідувачки кафедри фізичної терапії, ерготерапії, канд. мед. наук Коробко Лариси Ростиславівни, яка подякувала викладачам кафедри за їх натхненну та сумлінну працю в науці, побажала подальших плідних наукових звершень та здобутків.
  Крім того, на засіданні було обговорено питання щодо організації літньої заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н. р. у дистанційному режимі. Лариса Коробко довела до відома всіх науково-педагогічних працівників кафедри про неухильне виконання вимог «Положення про організацію освітнього процесу в КЗВО «Рівненська медична академія»» та Тимчасового порядку проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 н. р. в умовах карантину та наголосила на неухильному дотриманні затверджених, розміщених на веб-сторінках КЗВО «Рівненська медична академія», графіків екзаменів та заліків, процедури проведення підсумкового контролю (проведення тестування, проведення співбесіди зі студентами з використанням сучасних засобів відео-зв’язку), своєчасному заповненні та відправленні відомостей на електронну пошту деканату, своєчасному звітуванні про неявку студентів на екзамен та стан заборгованостей у групі.
  Під час засідання кафедри було акцентовано увагу науково-педагогічних працівників потребою активізації наукової та навчально-методичної роботи з метою покращення рейтингових показників 2020 року.
  На завершення засідання Лариса Коробко наголосила науково-педагогічним працівникам кафедри на проведенні занять згідно розкладу та необхідності своєчасної здачі звітів.

kaf-fiz

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія