^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Засідання кафедри медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики

  13 травня відбулось онлайн засідання кафедри медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики КЗВО “Рівненська медична академія” присвячене всеукраїнському Дню науки.
  Започатковане це свято ще 14 лютого 1997 року Указом Президента. Цьогоріч припадає на 16 травня. На засіданні було представлено різні напрямки наукових доробок всіх членів кафедри, обговорено практичні аспекти наукової роботи, які допомагають в удосконаленні навчального процесу при підготовці майбутніх спеціалістів, та заплановано подальші тенденції та перспективи індивідуального, іноваційного розвитку наукового — педагогічних працівників кафедри.
  Також були обговорені робочі питання про готовність до акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів зв'язку, освітньо-професійної програми «Технології медичної діагностики та лікування» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 224 Технології медичної діагностики та лікування .


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія