^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Формування професійної компетентності майбутніх фахівців-лаборантів на базі КП «Рівненський обласний протипухлинний центр»

  Студенти спеціальності 224 «Технології медичної діагности та лікування»-бакалаврат мали чудову нагоду ознайомитися з роботою клініко-діагностичної лабораторії, що функціонує при КП «Рівненський обласний протипухлинний центр».

  Відділення централізованої цитологічної та клініко-лабораторної діагностики (ВЦЦКЛД) здійснює гематологічні, загально-клінічні, біохімічні, імунологічні та цитологічні дослідження, забезпечуючи діагностичне лабораторне обстеження близько 65 тис. хворих щороку. Завідувачка лабораторії Оксана Михайловська люб'язно провела детальний екскурс по всіх етапах лабораторної діагностики  від прийому біологічного матеріалу  до видачі результатів аналізу. Студенти з захопленням попрацювали за сучасним мікроскопом та розглянули мазки-препарати, ознайомилися з роботою автоматичного аналізатора з розрахунку гематологічної формули крові, поспостерігали за роботою лікаря-патологоанатома, який розробляв операційний матеріал для приготування гістологічних препаратів. Щиро вдячні колективу ВЦЦКЛД за надану можливість!

Викладач мікробіології, к.т.н., доц. Марія Антонюк

centr20 1centr20 2centr20 3centr20 4centr20 5centr20 6centr20 7

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія