^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Aктуальні питання епідеміології

  4 лютого для слухачів циклу: ”Амбулаторно-поліклінічна справа” відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів КЗВО “Рівненська медична академія” головний спеціаліст-епідеміолог управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Яценя Людмила Олександрівна провела заняття, на якому були розглянуті актуальні питання епідеміології, клініки, діагностики, лікування та профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, зокрема, грипу та ГРВІ, спричиненої коронавірусом. Захід організували та долучилися до участі у ньому завідуюча відділенням Гашинська О.С. та методист відділеня Горська О.В. Слухачі активно прийняли участь в обговоренні проблеми, мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді.

epidemiolog 1epidemiolog 2

Підготувала: завідуюча відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів КЗВО “Рівненська медична академія” к.м.н.Гашинська О.С.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія