^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пізнаємо чудове місто Львів

  lviv-eksk19 417 жовтня 2019 р. у рамках пізнавально-виховного процесу студенти ІІІ курсу відділень «Лікувальна справа» Б (11 кл.) та «Стоматологія» (9 кл.) відвідали місто Львів. З метою професійного спрямування студенти побували у музеї хвороб людини Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де під час екскурсії ознайомилися з експонатами музею; та інтерактивному музеї «Таємна аптека», в підземеллі якого можна ознайомитись з історією аптечної справи у Львові. Крім цього, студенти мали екскурсію по старовинному, багатому на архітектурні та історичні пам’ятки місту Львів.

Детальніше...

Cемінар «Формування всебічно розвиненої особистості шляхом ефективної організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі освіти»

  seninar-19Студенти та викладачі Рівненської медичної академії учасники семінару «Формування всебічно розвиненої особистості шляхом ефективної організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі освіти».
  Приємно відзначити, що захід організовано у рамках співпраці нашого закладу та шкіл області. 18 жовтня 2019 р. відбулася робота згаданого семінару. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Комунального закладу "Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради Амельянович Олена Вячеславівна, побажала учасникам семінару нових професійних успіхів, реалізації планів і майбутніх зустрічей у прекрасному місті Клевань. Доповіді наших студентів Каськіва Ярослава студента відділення «Лікувальна справа», науковий керівник Сергеєва Г. М., Хлипи Олени студентки відділення «Сестринська справа», науковий керівник Каськів М. В., що пролунали протягом першої частини семінару, стали підґрунтям для плідної дискусії. Отримано запрошення від директорів шкіл області долучитись з майсер-класами до навчальних процесів шкіл Острога, Дубровиці, Дубно, Рокитне. 

Детальніше...

Переможці конкурсу "Шукаємо таланти"

   Завершився черговий щорічний конкурс "Шукаємо таланти". З великим ентузіазмом та задоволенням студенти нового набору змагалися за перемогу у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Інструментальний жанр», «Художнє читання», «Конкурс ведучих». Метою заходу є виявлення здібностей та творчого потенціалу студентів, розвиток юнацької художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності, сприянню культурного і естетичного виховання підростаючого покоління.Конкурс оцінювало досвідчене та вимогливе журі.Боротьба за призові місця була запеклою. Отже результати...

Детальніше...

Щороку, 10 жовтня, відзначають Всесвітній день психічного здоров'я.

  den-zdorov19 1За даними ВООЗ, на психічні захворювання в наші дні страждають більше 450 мільйонів людей. Згідно статистики в Україні 1,2 млн. жителей (це більше 3 % всего населення) страждає психічними розладами і цей показник з кожним роком зростає. Вже котрий рік поспіль Україна займає перше місце за кількістю психічних розладів у Європі.
  За прогнозами фахівців до 2020 року психічні розлади увійдуть до першої п’ятірки хвороб, у структурі захворюваності, за кількістю людських працевтрат, пов’язаних з цими захворюваннями. Психічні розлади обженуть у цьому плані навіть серцево-судинні захворювання, які нині традиційно тримають пальму першості у структурі захворювання населення земної кулі.
  Багато що можна зробити для того, щоб допомогти підвищити розумову опірність та запобігти психічним розладам у підлітків і молодих людей. Психосоціальна підтримка повинна надаватися в школах і інших громадських установах, і, звичайно ж, навчання медичних працівників, яке дозволило б їм виявляти і контролювати психічні розлади, необхідно впроваджувати, покращувати або розширювати. Задля підвищення обізнаності студентів з актуальних питань психічного здоров’я, на базі IV корпусу КЗ Рівненської медичної академії було проведено ряд виховних заходів, присвячених діагностиці і профілактиці психічних розладів.

Детальніше...

Навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади»

  gospital19 56,7,8 жовтня на базі КЗ "Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни" відбулися навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади».
  Упродовж трьох днів команда канадських лікарів, а це невролог, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед, психолог та реабілітаційна медична сестра ділилася досвідом з медиками госпіталю та центру нейротравми, студентами та викладачами Рівненської Медичної Академії, студентами Українського католицького університету, практикуючими спеціалістами.

 

Детальніше...

Всеукраїнська олімпіада Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019»

  ternopil-olimp19 1З 03 по 05 жовтня на базі НОК “Червона калина” Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбулась Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена та невідкладна медична допомога) серед студентів вищих закладів освіти МОЗ України, в якій взяли участь студенти КЗВО Рівненська медична академія Середюк Богдан –лідер команди, Приходько Самуїл, Орел Віталій, та в якості спостерігача-Бак Владислав. Викладачі: Оксюта Валерій -офіційний представник команди, Кирнична Анна та Повар Наталія – спостерігачі.

Детальніше...

Зустріч з нагоди Міжнародного дня лікаря

  stomat19-1З нагоди Міжнародного дня лікаря, 8 жовтня відбулася зустріч студентів четвертого курсу, відділення "Стоматологія" із провідними фахівцями КНП "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради, за сприяння та підтримки адміністрації лікувального закладу, а саме заступника головного лікаря з хірургічної роботи Ігора Дундюка. Студенти мали можливість ознайомитися із організацією та функціонуванням відділенням щелепно-лицевої хірургії. Допомогли цікаво та продуктивно провести зустріч: лікар-хірург Віктор Луцюк, який є колишнім випускником Рівненського медичного коледжу та старша медична сестра відділення щелепно-лицевої хірургії Юлія Морозовська. Організували та прийняли участь у зустрічі викладачі циклової комісії стоматологічних дисциплін Рівненської Медичної Академії Лисиця Юлія Сергіївна, Софія Дундюк-Березіна та голова циклової комісії Дмитро Лисиця.

Детальніше...

ВІТАЄМО!

  Дорогі педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія