^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Подорож до ”Дермансько-Острозького” парку

gurbu19 Пізнавальною і цікавою виявилася еколого-інформаційна подорож, яка проходила на території парку ”Дермансько-Острозький”, у якому прокладена екологічна стежка «Від Волині до Поділля». Студентам було показано рідкісні види боліт, під час розповіді дізналися про флору парку, яка налічує 1001 вид судинних рослин, з них 90 видів мають охоронний статус, та фауну, яка налічує 607 видів тварин з них 227 охороняється. Завершилась екологічна стежка біля джерела «Зіньків камінь», де студенти змогли відпочити і випити джерельної води. Мали можливість відвідати Урочище Гурби на території якого знаходиться Свято-Воскресенський Гурбинський монастир, ми побачили минуле під кутом особистих вражень і зрозуміли, що ніяка сила не спроможна викреслити або позбавити нас, українців, своєї, Богом даної землі, свого спадку, своєї самобутньої історії.
  Від імені усіх студентів висловлюємо Вам подяку, Архімадрит Онуфрій, братії монастиря, за теплий прийом, за цікаву бесіду та змістовно проведений час, адже усі духовно збагатилися, дізналися багато цікавого. То ж нехай у Вас вистачить терпіння, наснаги і наполегливості зберігати цю пам’ять і передавати її нам, молодій генерації, що загартовується. Висловлюємо щиру подяку за пізнавальну, повчальну екскурсію співробітникам Національного природного парку ”Дермансько-Острозький”, а саме О.В.Головко, Н.В.Павловій.

Детальніше...

Студенти-науковці КЗВО «Рівненська медична академія»

  Шановні колеги!
stud-konf19 1  Горді повідомити Вам про успішну участь нашого студенства у наукових форумах державного та міжнародного рівня. До роботи 88-ої науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині», що відбулася 28-29 березня 2019 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», долучилися: Деркач Анастасія (науковий керівник – Кіщук В. М.) та Красько Іванна (науковий керівник – Штрімайтіс О. В.).
  До роботи ХХІІІ Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, що відбувся 15 – 17 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського», долучилися: Грановська Аліна (науковий керівник – Рижковський В. О.), Тимчук Дарина (науковий керівник – Каськів М. В.) Красько Іванна (науковий керівник - Штрімайтіс О. В.), Денисюк Іванна (науковий керівник – Нестерук Т. М.), Євчук Марія (науковий керівник – Садовник О. В.), Василець Яніна (науковий керівник – Филипюк О. М.), Петрук Ольга (науковий керівник – Коробко Л. Р.).

Детальніше...

Представники Рівненської медичної академії на Всеукраїнській науковій військово-історичній конференції «Війна на Донбасі. 2014-2018»

konf-kiyv19 1 11 квітня 2019 року в Києві в приміщенні Національного військово-історичного музею України відбулася конференція «Війна на Донбасі. 2014-2018 рр.». У рамках конференції обговорювалися доповіді у межах широкого кола проблем: історії бойових дій під час Війни на Сході України, перебігу окремих військових операцій, діяльності військових частин під час Війни на Донбасі, формування нових бригад та батальйонів.
  Не оминули на конференції і питання розвитку військової медицини, зокрема представнику Рівненської медичної академії к.і.н. Кукурудзі А.Р., після доповіді, вдалося обмінятися досвідом та думками з представниками військової медицини: к.і.н., полковником Олександром Нікітюком, представником Української військово-медичної академії та д.псих.н., мобілізованим до 40 ОАБр, майором Геннадієм Слободяником, доцентом Міжрегіональної академії управління персоналом.

Детальніше...

Методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін у Дубно

 m-ob19 1 09.04.2019 року в 1100 у Дубенському коледжі РДГУ в корпусі № 2 відбулося засідання методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін «Формування цілісного уявлення про світ духовних цінностей у процесі вивчення соціально-гуманітарних дисциплін як важливий фактор патріотичного виховання студентської молоді».
  Рівненська медична академія на заході була представлена делегацією викладачів суспільників: к.і.н Патякою О.О., зав. циклової комісії суспільних дисциплін, к.і.н. Мельничук Н.М. та к.і.н. Кукурудзою А.Р. Учасники заходу обмінялися думками та поглядами про стан викладання соціально-гуманітарних дисциплін та їх вплив на виховні процеси.

Детальніше...

Чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби

  cempion borotba19 5Студентки КЗВО "Рівненської медичної академії" вибороли перше загально-командне місце на чемпіонаті Рівненської області з вільної боротьби.
  14-15 березня на базі Мирогощанського аграрного коледжу з метою популяризації вільної боротьби на Рівненщині , виконання вищих спортивних розрядів та відбору кращих спортсменів на Чемпіонат України в м.Харків , відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. У змаганнях узяли участь 9 команд загальною кількістю 97 учасників. Честь КЗВО "Рівненської медичної академії" захищали вихованці секції вільної боротьби. Золоті нагороди здобули:

  1. - Бех Софія (62 кг) "Лікувальна справа"
  2. - Мерзляк Богдана (59кг) "Лікувальна справа"
  3. - Удодік Оксана (68кг) "Сестринська справа"
  4. - Балух Світлана (76кг) "Лікувальна справа"

Детальніше...

Науково-пізнавальна платформа до Всесвітнього дня здоров’я: «Здоров’я – найбільший дар природи!»

 naukova-platforma19 1 Декадник циклової комісії «Анатомії, фізіології, патології та гістології» розпочала Андреєва О.Б., викладач фізіології людини, провівши 2 квітня 2019 року, на базі ІV корпусу Рівненської медичної академії, разом з студентами ІІ курсу відділення Фармація бакалаврат (СД), та студентами ІІ курсу відділення Сестринська справа гр. Б(9) Науково-пізнавальну платформу «Здоров’я – найбільший дар природи!» На заході були присутні заступник директора з виховної роботи, к.п.н Бухальська С.Є., головна циклової комісії анатомії, фізіології, патології та гістології к.б.н Каськів М.В., Гарас О.В., Єгер О.Й, Винокур М.О.

Детальніше...

Долучаймося до добрих справ

Дорогі колеги!

  gdggdgdВи напевно знаєте, що театр - це не лише актори. Це також чисельна команда інших служителів Мельпомени, без яких не відбувається випуск жодної вистави. Так, сценічне оформлення і костюми - це справа рук бійців невидимого фронту - цеховиків. Керує ними у театрі - зав. постановочною частиною. У Рівненському Драмтеатрі цю місію виконує Полєхіна Неля Михайлівна. Вона любить театр і дала життя не одному десятку постановок. Сьогодні Неля Михайлівна потребує дороговартісної операції на серці.
  Для серця своєї Нелічки і на радість глядачам 15 квітня 2019 року актори зіграють свіжак - виставу, що вперше побачила світ наприкінці березня - комедію "Мартин Боруля". Квитки вже у касі театру. 

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія