Соціальні мережі швидко стали природною частиною повсякденного життя сучасної молоді.
Це досить зручно, спілкуватися з друзями, батьками чи колегами у соціальних мережах. Будь-яку важливу інформацію можна миттєво опублікувати. На сьогодні не викликає сумніву той факт, що соціальні мережі мають значний вплив на життя користувачів, щоб дослідити цей вплив 5 грудня відбувся відкритий захід «Місце соціальних мереж у нашому житті". Провели захід зі студентами лікувального відділення викладач інформатики Лукащук В.І. та викладач терапії Гашинська О.С.
Метою заходу було ознайомити студентів із роллю та значенням соціальних мереж у сучасному світі, розширити й поглибити знання про соціальні мережі, дослідити вплив соціальних мереж на свідомість та здоров’я молодих людей, виховувати бажання до самовдосконалення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.
Любі друзі!
Раді Вам повідомити, що 5 грудня 2019 року в КЗВО «Рівненська медична академія», було проведено конференцію Обласного Товариства Терапевтів. На якій було розглянуто такі питання:
- Відновлення після перенесення інфаркту міокарда;
- Клінічні портрети хворих на хронічну серцеву недостатність, аспекти терапії на вплив на прогноз;
- Пацієнт з коморбідною патологією на прийомі у лікаря загальної практики сімейної медицини;
- Ефективне лікування хронічного холециститу.
Студенти – бакалаври 1 курсу спеціальності «Фармація» 28 листопада 2019 року під керівництвом доцента Герасименко Людмили Борисівни були учасниками Міжвузівського соціально-медичного симпозіуму «Українська родина – осередок творення та збереження українського роду, культури, моралі», який відбувся на базі Рівненського інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».
Наші бакалаври здобули перемогу та отримали дипломи першого ступеня у наступних номінаціях симпозіуму:
«Краща науково-дослідна робота медико-соціальної спрямованості» – Мельник Ірина та Кисілюк Дарина;
«Поетичні ліки» – Глинюк Вікторія;
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом. На сьогодні Україна посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ- позитивних осіб.
Студенти відділень «Лікувальна справа» та «Лабораторна діагностика», Рівненської медичної академії спільно з викладачами Ганною Сергєєвою та Марією Антонюк, активно долучилися до інформаційно-просвітницьких профілактичних заходів, присвячених підвищенню глобальної поінформованості щодо ВІЛ/СНІДу.
З 11.11.2019 по 29.11.2019 року цикловими комісіями професійно-орієнтованих дисциплін хірургічного профілю № 1 та № 2 було проведено декадник на тему «Впровадження алгоритмічних технологій навчання при підготовці фізичних терапевтів, ерготерапевтів». План роботи декадника традиційно охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентського колективів. Заходи, проведені протягом декадника, розкрили рівень методичної роботи викладачів та її різноманітність.
Розпочався декадник зі спільного засідання циклових комісій на якому окрім членів комісій були присутні методисти коледжу Щупак О.Ю. та Хмеляр І.М. На засіданні головами циклових комісій (Маркович О.В., Нитик Б.В.) внесли пропозицію, щодо плану проведення декадника, яку одноголосно було підтримано.
Україна - це країна гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції: Майдан 2004 року, який був Святом свободи, і революція 2013 року. Це дуже важкий іспит, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 21 листопада студенти ІІІ курсу відділення "Лікувальна справа" Б (11) на чолі з класним керівником Супрунець Н.Л. та головою циклової комісії психолого - педагогічних та суспільно - економічних дисциплін Патякою О.О. підготували освітньо - виховних захід під гаслом: "Україна понад усе!"